Referencje

 

 

Bajeczkowo! Dziękujemy za wspaniałe dwa lata. Na pewno się jeszcze zobaczymy - przyjdziemy z drugim dzieckiem! Pozdrawiamy! Martyna T.

 

 

Gorąco polecam Żłobek Bajeczkowo. Nasz synek bardzo się rozwinął w żłobku, żadna nawet najbardziej kochająca babcia nie da tego co żłobek. Tomek nauczył się samodzielnie jeść, sprzątać, ubierać. A kolory to określał najpierw po angielsku: nie mówił że zabawka jest żółta tylko "jeloł". Żłobek Bajeczkowo dobrze zapamiętamy i polecamy go innym. Drogie Mamy! Nie wahajcie się! Wybierajcie żłobek! Do babci i dziadka można jechać na ciasteczka, po opiekę trzeba iść do żłobka. Katarzyna R.

 

 

Nasza córka Basia spędziła w Bajeczkowie wspaniałe półtora roku. Nie żałujemy tej decyzji, było to trochę dla nas obciążeniem bo kończyliśmy w tym czasie nasz dom, bank chodził za nami krok w krok, franki szwajcarskie drożały z dnia na dzień, ale daliśmy radę. widzieliśmy jak nasza córka się rozwija, a to dla nas przecież było najważniejsze. Dziękujemy ! Jak Basia będzie miała rodzeństwo, też przyjdziemy do Bajeczkowa ! Anna Z.